• Wieloletnie

    doświadczenie

  • Własny

    transport

Zadzwoń do nas!

62 757-17-93

Początki naszej działalności sięgają 1990 roku, co oznacza, że jesteśmy aktywni w branży od prawie 30 lat. Dla nas to ogromny sukces, którego największym elementem składowym są zaufani i wieloletni klienci. Od początku dążyliśmy do wypracowania skutecznej i opierającej się na solidnych fundamentach strategii sprzedaży. Nieustanne poszukiwanie dostawców wyrobów hutniczych i stali, spełniających nasze wysokie oczekiwania, pozwoliło nam stworzyć sieć kontaktów, które cenimy sobie za niezawodność i lojalność.

Dzięki doświadczonym partnerom możemy zaproponować naszym klientom szeroki wybór produktów, które wyróżniają się wysoką jakością, długą żywotnością, a przy tym stosunkowo niską ceną.

Hurtownia stali Kalisz

Sprawdzona strategia rozwoju

Naszym celem było stworzenie oferty, charakteryzującej się dostępnością szerokiego asortymentu z zakresy wyrobów stalowych i hutniczych. Jest to bezpośrednio związane z naszą misją – zaopatrywać rynek budowlany w najlepsze dostępne na rynku produkty, być liderem w branży postrzeganym jako zawsze otwarty na potrzeby klienta ekspert. Zaopatrujemy w wyroby hutnicze i stal polskie oraz zagraniczne firmy. Współpracujemy ze stałymi klientami, ale też z przyjemnością podejmujemy się jednorazowych zleceń. Świadczymy usługi dla małych i dużych przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych.

Tylko najlepsza stal ze znanych polskich hut

Wspieramy krajowy rynek hutniczy, doceniając wysoką jakość wyrobów polskich hut, które są znane nie tylko u nas, ale też za granicą. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem magazynowym, który pozwala nam zapewnić zawsze bardzo dobrą dostępność produktów. Zatrudniamy profesjonalistów i fachowców z wiedzą dotyczącą branży stalowej. Dzięki temu nie tylko dostarczamy produkty, ale też doradzamy i wspieramy klienta w jego wyborach. Tworzymy zespół ludzi świadomych swojej roli, jaką spełniają we współpracy z firmami budowlanymi i remontowymi. Wiemy, że to w znaczącym stopniu od nas zależy powodzenie małych i dużych inwestycji.

Stal-Ex