Stal-Ex

Najlepsza stal ze znanych polskich hutKalisz, ul. Warszawska 57, tel. 62 757-17-93

O firmie

Dziękujemy, że zdecydowaliście się państwo na odwiedzenie naszej strony internetowej. Pragniemy przybliżyć Państwu naszą firmę, a także ofertę handlową z nadzieją, iż znajdziecie w niej interesujący asortyment.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stal-Ex istnieje na rynku od 20 listopada 1990 roku. Strategią naszej firmy jest posiadanie szerokiego asortymentu wyrobów zapewniającego ciągłość sprzedaży. Przede wszystkim jednak jest to długoterminowa współpraca ze stałymi klientami, oparta na obopólnie korzystnych zasadach, co przynosi wymierne efekty w postaci systematycznego wzrostu dochodów zarówno naszej firmy, jak i naszych partnerów handlowych. Nie zaniedbujemy także ani jednorazowych odbiorców ani też drobnych klientów.

Wszystkim oferujemy najlepszą stal, pochodzącą ze znanych polskich hut. Taka strategia, połączona z rozsądną gospodarką zasobami, i ciągłą penetracją rynku, a także wieloletnim doświadczeniem, które jest naszym olbrzymim atutem, przynosi - szczególnie w ostatnich latach - bardzo duże korzyści, sprawiając, że nasza firma stała się na rynku polskim synonimem sukcesu i ciągłego rozwoju.

Zapraszamy Państwa do współpracy!